Magdeburg - TuS-N-Lübbecke 1. félidő Hendikep -2,5/+2,5 - Tipp: SC Magdeburg -2,5 1.70 SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen 1. félidő Hendikep -3,5/+3,5 - Tipp: SG Flensburg-Handewitt -3,5 1.65 TV Großwallstadt - HSG D/M Wetzlar 1. félidő Hendikep -2,5/+2,5 - Tipp: TV Großwallstadt -2,5 1.55 Mindhárom vendégcsapat a múlt szezonban és várhatóan idén is a mezőny 2. felében végez, idegenbeli pontjaik (9-5-2 p) alapján még halványabb a kép. A hazaik az első harmadban zártak otthoni mérlegük alapján (is). Az 1. fordulóban a Lübbecke otthon kapott ki (végig vereségre állva) meglepetésre a Wilhelms.-tól (jó igazolásnak tűnő Hribar-ral 10 gól). A Magdeburg ismét csak az utolsó percekben ugyan de hozta a kötelező győzelmet (24-27) a Melsungen otthonából. A Flens simán (végére már kiengedve így is 7 góllal) nyert, a Wetzlar ellen.